pierwszy oficjalny album Okiego 47Playground

Oki – przyszłość polskiego hip-hopu

Oki to jeden z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia. Jego popularność i renoma rosną w zawrotnie szybkim tempie, a innowacyjne spojrzenie na hip-hop sprawiło, że doczekał się kolaboracji z wieloma słynnymi piosenkarzami. Eksperci z tej dziedziny muzyki uważają, że w najbliższych latach Oki może stać się najpopularniejszym raperem w naszym kraju, gdyż jego możliwości są niezwykle duże.

Oki – jakie albumy wydał dotychczas?

Oki na chwilę obecną ma na swoim koncie pięć albumów studyjnych. Pierwsze dwa, czyli Oki & Nearr i 47universe, nie odniosły szczególnie dużego sukcesu, jednak były zapowiedzią, że na scenie najprawdopodobniej pojawi się kolejna wielka gwiazda. O Okim cała Polska usłyszała dopiero w 2020 roku, kiedy to artysta wydał album 47playground (zobacz tutaj: https://preorder.pl/muzyka/2358880,oki). Od tego czasu Oki zaczął coraz mocniej piąć się w górę i współcześnie jest jednym z najciekawszych twórców młodego pokolenia. Kolejne dwa albumy Okiego, czyli OIO i Produkt47, okryły się platyną i po dziś dzień są uznawane za jedne z najciekawszych pozycji na rynku. Popularność Okiego wzrasta więc z każdym kolejnym numerem i osiąga coraz większe rozmiary.

Oki – jaki jest jego znak firmowy?

Raper Oki ma wiele znanych piosenek, aczkolwiek wydaje się, że jego wizytówką jest „Jeżyk”. Piosenka ta w mgnieniu oka zyskała szerokie grono zwolenników i obecnie ma aż 26 milionów odtworzeń na platformie YouTube. Genialne recenzje zebrało również „Jakie To Uczucie?”, które błyskawicznie wskoczyło na najwyższe pozycje karty na czasie. Rosnąca popularność Okiego sprawia, że coraz częściej współpracuje on z innymi raperami. W ostatnim czasie mogliśmy zaobserwować chociażby jego kolaborację z Kizo, Young Igim lub Young Leosią.