rodzinny biznes 2115

Pełna emocji, doświadczeń i różnych stylów płyta, którą pokocha każdy. Rodzinny Biznes 2115 prawdziwym hitem!

Rodzinny biznes 2115 jest wyjątkową płytą, na której znajdują się utwory, tworzone przez cały okres funkcjonowania zespołu. Warto zacząć jednak od początku. Rodzinny biznes 2115  jest historią grupy przyjaciół, którzy przez cały okres swojej muzycznej kariery, swoją determinacją oraz zaangażowaniem, utworzyli zjawiskową płytę, a przy tym otworzyli własną wytwórnię muzyczną. Ma ona na celu ułatwienie dalszego rozwoju nie tylko członkom zespołu, ale i innym, młodym artystom, którzy napotkali problemy w ciągu realizacji swoich marzeń. 

Wiele osób, jeden zespół. Rodzinna atmosfera a w tle ogromny sukces!

Rozpoczęcie długiej, trudnej, opartej na doświadczeniach pracy nad singlem zespół rozpoczął w 2015 roku. Zaczęło się dość niewinnie, a skończyło na długiej podróży po Los Angeles, zdobyciu doświadczenia, cennych lekcji, które doprowadziły do stworzenia świetnej płyty, pełnej emocji i przekazu. Każdy singiel, z którego składa się Rodzinny biznes 2115, to zlepek emocji, które towarzyszyły podczas długiej podróży. Tytuł płyty, jest odzwierciedleniem przede wszystkim silnej więzi, jaka łączy członków zespołu. Jest dowodem na to, że osoby, które są od siebie całkowicie różne, posiadające inne doświadczenia i talenty, wspólnymi siłami mogą stworzyć wyjątkową więź oraz osiągnąć ogromny sukces. 

Zaskakująca płyta z licznymi niespodziankami. 

Słuchając piosenek, możemy doświadczyć różnych emocji oraz poznać liczne style muzyczne. To zasługa współpracy z innymi, cenionymi twórcami takimi jak Pezet, Doda czy Szpaku. Dzięki połączeniu stylów i doświadczeniu, udało się stworzyć płytę, która trafi do każdego, a to tylko potwierdza, że jest wyjątkowa.