pierwszy album Wac Toja - High Quality

Najgłośniejsze albumy rapera Wac Toja

Wac Toja jest chyba jednym z najgłośniejszych raperów na polskiej cenie muzycznej ostatnich lat. Nie da się ukryć, że raper zasłynął przede wszystkim swoją specyficzną barwą głosu, dzięki której jego flow nie da się pomylić z żadnym innym. Choć początkowo Wac Toja zaczął swoją twórczość w podziemiu, to jednak w ostatnim czasie przyszedł do nas z nowymi albumami. Jakie są więc najgłośniejsze krążki Wac Toja?

Krążki Wac Toja od 2017 roku

Albumy Wac Toja to dorobek 5 krążków, z których każdy z nich debiutował na OLIS-ie. Raper Wac Toja dał się poznać szerszemu gronu odbiorców już w roku 2017, kiedy to wyszedł do swoich słuchaczy z kultową płytą o wdzięcznej nazwie „High Quality”. Był to pierwszy, legalny krążek Wac Toja. Największą słuchalnością mógł pochwalić się singiel „Ej, Ej, Ej”.  Dwa lata później, w roku 2019 Wac Toja zaskoczył nas płytą „TURBOBOST”, jednak raper na tym nie poprzestał. Już rok później wyszedł do nas z krążkiem „Ostry Sos”, który pokrył się platyną, a także drugim z albumów- „Plasma”, który również zajął wysokie miejsca w notowaniach.

Najnowszy album Wac Toja

Raper w roku 2020 wydał dwa krążki, więc wydawać by się mogło, że Wac Toja nieco zwolnił. Nic bardziej mylnego, już rok później uraczył nas najnowszym albumem pod tytułem „FIVE”. Znalazły się na nim chociażby takie single jak np. „BABCIU TO JEST PYSZNE” czy „GUCCI BUCKET”. Single te porwały tłumy, a raper Wac Toja zapewnia, że już pracuje nad najnowszym albumem, który powinien ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku.