nowy album Post'a

Ciekawostki o Post Malone

W ostatnim okresie muzyka Post Malone’a bije rekordy popularności. Najnowsze albumy Post Malone’a zapewniły mu szerokie grono fanów na całym świecie. Nie każdy jednak wie, że w życiu artysty pojawiło się kilka ciekawych sytuacji. Co warto wiedzieć o tym muzyku? Jakie ciekawostki są godne uwagi?

Płyty post Malone’a

Album o nazwie Hollywood’s Bleeding sprawił. że muzyk wskoczył na nowy poziom swojej popularnością. Dołączył do elitanergo grona artystów, wśród których znajduje się m.in. Billie Eilish. Piosenka Circles była w pierwszej dziesiątce aż przez 30 tygodni w zestawieniu TOP 10 Billboard Hot 100. Z pewnością każdy wie, że muzyczna kariera wiąże się z popularnością. Post Malone znacznie częściej pojawia się w mediach, wzbudzając kontrowersje swoim wyglądem. Liczne tatuaże przyciągają wzrok, a ciekawe stylizacje pozwalają wyrazić siebie.

Albumy Post Malone’a

Jakie albumy Post Malone’a warto poznać? Najbardziej znane propozycje to:

  • Twelve Carat Toothache
  • Stoney
  • Beerbongs & Bentleys
  • August 26th
  • Hollywood’s Bleeding
  • Pandora Sounds Like

Najnowszym albumem z roku 2022 jest pierwsza pozycja – Twelve Carat Toothache, dostępna w Polsce na Preorder.pl. Jakie ciekawostki o Post Malone warto znać? Jako nastolatek artysta pracował w Chicken Express. Początkowo był członkiem zespołu metalowego, a jego największą inspiracją muzyczną jest Bob Dylan. Malone wystąpił na 18 urodzinach Kylie Jenner. Co ciekawe, użytkownicy chętnie tworzą memy w oparciu o tę osobistość. Post Malone na portretowy tatuaż prezydenta Johna F. Kennedy’ego, który jest dla niego wzorem do naśladowania.