okładka 1 z ostatnich płyt Śliwy - Ghetto Champion

Znany raper Śliwa i jego kariera

Patryk Śliwiński jest znanym raperem pochodzącym z Poznania. Śliwa należy do zespołu Aspiratio Crew i specjalizuje się głównie w  hip-hopie oraz hardcore rapie. Największe uznanie zyskał na rynku po dołączeniu do wytwórni muzycznej RPS Enterteyment, której właścicielem jest Peja, czyli Ryszard Waldemar Andrzejewski.

Kariera Śliwy

Śliwa jako raper szybko zyskał zainteresowanie miłośników takiej muzyki. Z pewnością przyczyniło się do tego wydanie singla pt. „Pełen etat”, który był debiutanckim albumem wykonawcy. Od 2011 roku kariera rapera zaczęła się bardzo szybko rozwijać. Co ciekawe, pojawił się on w teledysku Jongmena w 2013 roku (zatytułowanym Kontrapunkt). Jakiś czas później, w 2014 roku Śliwa wydał nową płytę o nazwie „Ghetto Champoin”.

Nowa płyta Śliwy

Raper z Poznania zapowiada pojawienie się nowego solowego albumu w maju 2021 roku. Ostatnio ukazał się kolejny klip i singiel, jaki zwiastuje wydawnictwo Pół życia za mną. Warto podkreślić, że gościnnie w klipie pojawia się kolega Śliwy z tego samego miasta – Paluch. Całkiem nowym wynikiem współpracy Palucha i Śliwy jest utwór Bez serca. Kawałek został nagrany na beacie, jaki stworzył SHDOWa. Teledysk zobrazował natomiast Massey Team Production.

Kariera muzyczna Patryka Śliwińskiego cały czas nabiera tempa. Nowa płyta Śliwy jest nie lada gratką dla jego fanów, którzy doceniają rap pochodzący prosto z życia. Śliwa podjął współpracę ze swoim kolegą po fachu, Paluchem, co może zwiastować ciekawe połączenie. Lada moment na rynku pojawi się ta nowość.