płyta Rockstar

Rap wśród polskiej młodzieży i nowe gwiazdy sceny

Wraz z biegiem lat, muzyka rozwija się i zmienia w błyskawicznym tempie. Nowe gatunki muzyczne podbijają serca młodych ludzi w całej Polsce, a hip-hop i rap należą do jednych z najpopularniejszych gatunków. Młodzież chętnie słucha utworów, powstałych przez takich raperów jak: Quebo, Bedoes czy też Beteo. W ostatnich latach szczególnie wzrosła popularność Sebastiana Czekaja, który większości jest znany jak White 2115.

„I Californiaaa”

 Pierwszy wzrost popularności rapera nastąpił po jego dołączeniu do wytwórni SBM Label, dzięki czemu już niedługo później zaczęły się pojawiać jego pierwsze utwory tj. „Sen”, „Noc” czy „La vida Loca”. Jednak utworem, dzięki któremu poznało go dużo osób, bez wątpienia jest „California”, która niedawno uzyskała tytuł diamentowej płyty. Jest to niebywały sukces zarówno dla samego rapera, jak i dla całej wytwórni SBM Label. Płyta White 2115 to marzenie każdego fana rapera.

Płyty od White’a 2115

 Popularny raper wydał już w swojej karierze trzy płyty (zobacz albumy White’a 2115 tutaj). Ostatni album, czyli „Rockstar: Do zachodu słońca”, uzyskał status platynowej płyty, a cały jej nakład wyprzedał się w niecałe 24 godziny. White 2115 może więc pochwalić się niemałym sukcesem w swojej karierze. Jego fani z niecierpliwością czekają na kolejne utwory, dzięki którym można się oderwać od rzeczywistości. Jego piosenki w wielu ludziach, wywołują także piękne wspomnienia związane z jakimś ważnym dla nich wydarzeniem lub też po prostu chwilą, którą chcemy pamiętać. Dzięki niej można poczuć magiczny klimat i cieszyć się chwilą nucąc przy tym „Californię” w gronie przyjaciół.