mac miller na koncercie splash festival

Mac Miller jako głos młodego pokolenia

Historie znanych muzyków niejednokrotnie różnią się między sobą. Nie zawsze twórcy świata rapu muszą być powiązani z negatywną oraz toksyczną przeszłością. Często zdarza się tak, iż życie danego artysty niczym się początkowo nie wyróżniało.

Jedną z wybitnych osób, która zapracowała na swój sukces jest Mac Miller, którego historia naznaczona jest wieloma wzlotami oraz upadkami. Wspomniany raper już od najmłodszych lat marzył o karierze muzycznej, co udało mu się osiągnąć z biegiem czasu. Jednakże, podążanie drogą ku sławie znacząco wpłynęło na pogłębianie się uzależnień muzyka. Amerykański raper twierdził, iż zażywanie narkotyków pomaga mu ze zwalczaniem presji, która wynikała z bycia rozpoznawalnym. Jak się szybko okazało, Mac Miller nie był w stanie odstawić różnorodnych środków, co przyczyniło się do jego przedawkowania w 2018 roku.

W stworzone przez siebie płyty Mac Miller wkładał całego siebie. Muzyk nie bał się mowić o swoich słabościach oraz posiadał melancholijne spojrzenie na świat, dzięki czemu zyskał wielu fanów. W ramach swej twórczości, Mac Miller współpracował z wieloma znanymi artystami, dzięki czemu z dnia na dzień zdobywał coraz większą sławę oraz otrzymywał różnorodne nagrody.