płyta Tymka

Rap wciąż znany i ceniony

Podczas gdy wiele stylów muzycznych przemija, to niektóre pozostają wciąż aktualne i przede wszystkim cieszą się niesłabnącą popularnością. Takim właśnie przykładem na pewno może być rap, który od bardzo wielu lat króluje na scenach muzycznych, przyciągając nie tylko fanów, ale także bardzo zdolnych, młodych artystów.

O sobie i o życiu

W większości dzisiejszy rap to utwory nawiązujące do codziennego życia, związanych z nim trudności czy nawet opisujące osobę konkretnego rapera. Często to właśnie ich tematyka jest wskazywana jako fenomen, który sprawia, że młodzi ludzie tak chętnie słuchają rapu. Takie właśnie utwory prezentuje także raper Tymek, postać która zyskała sobie ogromną popularność i praktycznie z każdym miesiącem zyskuje jeszcze większą. Tymek to młoda osoba, co zdaniem wielu osób również stoi za jego ogromną popularnością. Wiele młodych osób sądzi, że właśnie ze względu na jego wiek jego utwory są bliższe im i ich życiu. Nie dziwne, gdy chodzi o wydane do tej pory płyty Tymka pierwsza nosi tytuł „O sobie”, i większość słuchaczy identyfikuje się z nimi.

Koncerty, media społecznościowe i popularność

Tymek popularność zdobywa przede wszystkim dzięki bardzo intensywnej obecności w mediach społecznościowych. To właśnie tam zagląda codziennie wiele młodych osób i często właśnie tam mają pierwszy kontakt z jego utworami. Miliony wyświetleń teledysków czy rekordy w odtwarzaniu jego utworów w aplikacjach muzycznych – to tylko niektóre z osiągnięć, jakimi może się pochwalić.