Pro8l3m – nowy album 2020

W tym roku z pewnością możemy spodziewać się premiery nowej płyty zespołu hip – hopowego Pro8l3m. Grupa cieszy się w ostatnim czasie naprawdę sporą popularnością, dlatego nowy album jest jednym z bardziej wyczekiwanych wydarzeń w świecie muzyki.

pro8l3m albumy

O nowej płycie wiemy już całkiem sporo. Album będzie nosił nazwę Art Brut 2 i będzie kontynuacją mixtapu Art Brut, jaki formacja wydała w 2014 roku. Już od ponad 2 tygodni w sieci krąży pierwszy singiel promujący płytę. Skrable – bo tak właśnie został nazwany, możemy posłuchać już na najbardziej popularnych, internetowych platformach muzycznych. Do tej pory zespół wydał następujące albumy: C30-C39, Art Brut, PRO8L3M, Hack3d By GH05T 2.0, Ground Zero Mixtape oraz Widmo. Art Brut 2 będzie 7. Nazwa w języku francuskim oznacza sztukę uliczną, co raperzy podkreślają w teledysku do wypuszczonego niedawno singla. Klip jest kręconym z ręki materiałem, przedstawiającym grupę zamaskowanych mężczyzn, którzy wykonują graffiti na pociągach paryskiego metra.

Na oficjalnej stronie zespołu od jakiegoś czasu można już kupić preorder. Z wielu źródeł dochodzą coraz głośniejsze informacje o tym, że album otrzymał status złotej płyty już przed oficjalną premierą. Trasa koncertowa powiązana z nadejściem nowego albumu jest już również w pełni zaplanowana i w większości wyprzedana. Wszystkie informacje wskazują więc na to, że tego roku możemy być pewni naprawdę spektakularnej premiery.