Epis Dym KNF Atom nowa płyta

Nowa płyta DYM KNF

Hip-hop, rap to muzyka, która od lat przyciąga wielu fanów w różnym wieku. Artyści śpiewający bardzo często w swoich tekstach ślą przesłanie o miłości do rodziny, szacunek do przyjaciół oraz szanowanie swoich rodzimych wartości. Taka też jest nowa płyta Epis DYM KNF, której premiera przewidziana jest na czerwiec 2020r. Wiele osób czeka na nią z niecierpliwością.

Album DYM KNF

Raper z Bytomia już od wielu lat zachwyca fanów ciekawymi tekstami, dobrą muzyką i świetnym kontaktem z publicznością. Na jego koncerty przychodzi masa osób w rożnym wieku, którzy identyfikują się zarówno z samym artystą, jak i treścią przekazywaną przez niego w swoich utworach.

Epis DYM KNF

Album DYM KNF, którego premiera będzie mieć na początku czerwca 2020 roku, to oczekiwany przez jego fanów krążek, o którym mówi się od dawna. Sam artysta nie pozwala swoim fanów długo czekać i już od dawna wypuścić single, które cieszą się dużą popularnością i dają przedsmak tego, co znajdzie się na płycie. Spora dawka muzyki, bardzo dobre tekst, świetny przekaz i kontakt ze słuchałem oraz ciekawa grafika – to wszystko można znaleźć na nowym albumie tego popularnego bytomskiego artysty, którego słucha młodzież i nie tylko. Warto zakupić egzemplarz wcześniej, bo tak jak inne płyty artysty może ona zostać bardzo szybko wykupiona.