Tomasz Chada – muzyk i legenda

Tomasz Chada, który szerokiej publiczności znany był po prostu jako Chada to muzyk, którego krótki, ale bogaty życiorys jest tematem na fascynującą biografię. Jego historia doczekała się ekranizacji, którą fani mogli niedawno zobaczyć.

Tomasz Chada – albumy z muzyką z życia

Muzyka Chady to przede wszystkim zapiski z jego bardzo skomplikowanego życia. Muzyk swoją młodość spędził na warszawskich blokowiskach lat dziewięćdziesiątych – miejscu i czasie, na których ciężko było skorzystać. W tamtym czasie zapewne spotkał się z wieloma jasnymi i ciemnymi stronami życia, które ukształtowały jego późniejszą drogę. Na pewno spotkał się z dużą ilością przemocy, która była później i jego udziałem.

Tomasz Chada na Preorder.pl to wyraźny zapis kolejnych etapów jego życia. Od młodego człowieka prosto z warszawskiej ulicy, który dopiero co próbuje się odnaleźć na rynku muzycznym, do rozpoznawalnego w całym kraju rapera, który odnosi ogromne sukcesy i zyskuje duże bogactwo. Jego utwory i całe albumy to zapis sytuacji, w jakich się znalazł i życia, jakie przeżył jako muzyk.

Nie obeszło się również bez poważnych kłopotów z prawem. Przemoc, pobicia i oszustwa zaprowadziły muzyka przedoblicze sądu, skąd trafiła na kilka lat do więzienia. Często postrzegany jest jako muzyk niesamowicie autentyczny, który wie, o czym są jego teksty. A są najczęściej o życiu – zarówno jego lepszych, jak i bardziej mrocznych stronach.