Kim jest Otsochodzi?

Otsochodzi to polski raper z Warszawy i autor tekstów, który po klipem „Nie, nie” ma na portalu społecznościowym youtube.com ponad 50 milionów wyświetleń.

Początki Otsochodzi

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że urodzony dokładnie 5 marca 1996 roku Miłosz Stępień już od najmłodszych lat miał kontakt z tak znanymi postaciami z polskiej sceny jak Pelson i Włodi z Molesty. Warto przy tym zaznaczyć, że autorzy „Skandalu” byli nawet skłonni odwiedzić jedną z urodzinowych imprez Otsochodzi. Ciekawy do odnotowania jest także fakt, że Pelson znał również rodziców Miłosza w czasach szkolnych.

Otsochodzi w mediach społecznościowych

Młodego rapera na Instagramie śledzi już ponad 150 tysięcy użytkowników. Warto przy tym podkreślić, że dwa lata temu liczba ta wynosiła 17 tysięcy. Zdecydowanie mniej ludzi ma polubiony jego oficjalny Fanpage, jednak to nie powinno szczególnie martwić młodego artysty.

Twórczość

Koniecznie należy zaznaczyć, że Otsochodzi bardzo rzadko w swoich tekstach posługuje się swoim prawdziwym imieniem. Można zauważyć, że bardzo często używa imienia Jan, ponieważ właśnie tak zwracali się do Miłosza koledzy z podwórka. Ponadto identyczne imię miał dziadek autora, któremu raper poświęcił dwa wersy otwierające numer „Yo mamo! Ponadto Otsochodzi od 2105 roku pojawia się gościnnie na płytach innych raperów. Warto również wiedzieć, że twarz Miłosza znajduje się nawet na dwóch warszawskich murach, w podziemiach dworca Warszawa Śródmieście, a także przy Rondzie Waszngtona na zjeździe w ulicę Francuską.