Jaką sukienkę na studniówkę wybrać?

Studniówka to pierwsza dorosła impreza w życiu większości dziewczyn. To także pierwsza okazja żeby założyć naprawdę elegancką sukienkę wieczorową. Czym się kierować przy wyborze? Oto garść praktycznych wskazówek dla młodych dam.

Elegancja, choć nie zawsze klasyczna

Sukienka na studniówkę powinna być elegancka, ale nie może być też za poważna. Pamiętajmy, że będzie ją nosić młoda dziewczyna. Idealnie sprawdzą się sukienki młodzieżowe Preorder

Wybierając sukienkę na studniówkę pamiętajmy, że jest to impreza organizowana przez szkołę, a więc nie możemy wyglądać zbyt wyzywająco. Przepastny dekolt czy ekstremalne mini nie są mile widziane. Najlepiej sprawdzi się flirt klasyki z najnowszymi trendami…

Jak wyglądać pięknie? 

Nasza kreacja powinna pasować do naszego typu sylwetki. Podkreślać to co mamy najładniejsze i sprytnie maskować niedoskonałości. Jeżeli mamy piękny biust, który chcemy ładnie wyeksponować, to możemy zdecydować się na dekolt w serek, karo bądź serduszko. Nie tylko pięknie uwydatnimy piersi, ale i wysmuklimy optycznie szyję. Dziewczyny z mniejszym biustem mogą posiłkować się biustonoszem typu push-up. Inny sposób to położenie w naszej stylizacji akcentu na inną część ciała, mogą to być zgrabne nogi lub na przykład odkryte plecy. Mamy bardzo wiele możliwości.

A co dziewczynami, które noszą większe rozmiary? W takim przypadku możemy sobie pomóc odpowiednio dobraną bielizną wyszczuplającą. Dzięki niej zyskamy ładną, opływową sylwetkę. Wszystkie niechciane fałdki zostaną sprytnie zamaskowane..