Malik Montana Import Export

Jakie są zalety Malika Montany?

Już sama ksywka Malika Montany przyciąga uwagę, bo kojarzy się jak gdyby miała być to postać z bajki (choć każdy kto orientuje się wśród amerykańskich raperów może zauważyć podobieństwo z ksywą French Montany – inspiracja?). Oczywiście Malik to raper, który jest jednym z bardziej popularnych artystów w Polsce. Jego historia życia jest naprawdę bardzo ciekawa, bo ma on korzenie afgańskie od strony ojca oraz polsko-greckie od strony swojej matki. Urodził się w Niemczech, co tylko pokazuje jego wielonarodowy charakter, który można też dostrzec w muzyce. Jest to ciekawy przypadek, który postanowiliśmy dokładnie przeanalizować, bo zdecydowanie warto to zrobić.

Wpływy zachodniej muzyki są wyraźnie widoczne

Ciekawostką są jego korzenie, o których wyżej wspomnieliśmy. Co ciekawe, zanim zaczął tworzyć po polsku, wcześniej rapował po angielsku, z Sentino, którego korzenie są równie szalone jak w przypadku Malika Montany. Płyty Malika Montany są dziś bardzo popularne w naszym kraju, jednak trzeba zaznaczyć, że na początku tak nie było. Nikt nie miał pewności jak przyjmie się jego projekt nad Wisłą. Na uwagę zasługuje to, że nie rapuje on czystym językiem polskim, tylko wyraźnie słychać zagraniczny akcent, a płyty Malika Montany i tak rozchodzą się w kosmicznych ilościach jak na nasze rodzime warunki.

Malik Montana równa się sukces

Gdybyśmy chcieli opisać wszelkie sukcesy Malika Montany od 2018 roku, to zapewne brakłoby nam czasu, ale spróbujemy to zrobić. 5 złotych płyt oraz 10 platynowych to ogromne osiągnięcie, na które nie mogą sobie pozwolić prawdziwe ikony muzyki w Polsce, a mówimy o czasach, w których płyty niekoniecznie sprzedają się tak dobrze jak kiedyś. Albumy Malika Montany cały czas są synonimem sukcesu, a przecież mówimy o kimś, kto jeszcze pewnie ich wyda przynajmniej kilka.