bonus rpk

Znani raperzy polscy

Jednym z najpopularniejszych rodzajów młodzieżowej muzyki jest z całą pewnością hip-hop. Przede wszystkim w Polsce mogliśmy zaobserwować na przełomie ostatnich lat wzrost zainteresowania tym ciekawym stylem. Fani muzyki hip-hop to z reguły osoby do 50 roku życia. Ten modny styl powstawał w tamtym wieku w Stanach Zjednoczonych, pierwsze polskie zespoły zaczęły próbować swoich sił w podziemiu pod koniec lat 90. Obecnie muzyka zwana potocznie rapem jest w Polsce bardzo znana i o miano najlepszego rapera rywalizuje kilkudziesięciu znanych artystów.

Świetne rymy

Tacy raperzy jak Paluch, czy Bonus RPK są niesamowicie znani w kręgu młodych osób i są w stanie sprzedać w skali roku setki tysięcy płyt. Już za niedługo, w październiku swoją premierę będzie miała kolejna płyta Bonusa RPK zatytułowana „Bloków rezydent”. Nie ma się więc co dziwić, że młode osoby próbują nawijać i rapować w piwnicach swoich bloków i liczą na to, że im też może się udać wydać płytę i że być może za kilka lat będą tak samo znani. Muzyka hip-hop opiera się na świetnych rymach, do których potrzebny jest spory talent i bardzo duża wiedza.

Teksty raperów

Raperzy śpiewają najczęściej o tym co w danym momencie dzieje się w ich życiu, lub o różnego rodzaju spostrzeżeniach, które zdołali zaobserwować na przełomie ostatnich lat. Młode osoby, które utożsamiają się z ich tekstami bardzo często przechodzą przez te same problemy bądź etapy w życiu i podziwiają za nagrywanie takich piosenek swoich idoli. Muzyka rap oparta jest również na świetnych bitach, do których noga sama chodzi w rytm popularnych kawałków i aż chce się je śpiewać pod nosem.