Muzyka Smolastego

Muzyka zwana potocznie hip-hopem ma na całym świecie setki milionów fanów i mimo, że jest ona stosunkowo nowa, to systematycznie zdobywa kolejnych fanów. Charakterystyczną cechą tej muzyki jest przede wszystkim skoczny rytm, podczas którego noga sama podskakuje nam słuchając kolejnych utworów. Na naszej rodzimej cenie mamy wielu artystów, którzy potrafią mówiąc potocznie bardzo dobrze nawijać i są w stanie porwać swoją muzykę mnóstwo szczególnie bardzo młodych osób. 

Nastoletni odbiorcy

Muzyka, którą nagrywa Paluch, Taco Hemingway, czy też Smolasty, jest bowiem najczęściej słuchana przez młode osoby, które szukają jeszcze w życiu swojego ulubionego nurtu muzycznego. Oczywiście nie oznacza to, że starsze osoby nie interesują się muzyką rapową, ale one z reguły wolą ciężkie brzmienia i tak zwany metal. Jest to spowodowane tym, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu młodzież słuchała w większości właśnie ciężkich brzmień i te przyzwyczajenia zostały im już na zawsze. 

Nowoczesne brzmienia

Młodzi raperzy tacy jak Smolasty używają bardzo często przy produkcji swoich utworów nowoczesnych brzmień, które mają dodać nieco kolorytu ich kawałkom i sprawić, że fani dostaną ciekawy produkt końcowy. Na polskiej scenie hip-hop nie brakuje więc w piosenkach syntezatora, czy też motywów muzyki dubstep, która jest szczególnie popularna w Stanach Zjednoczonych i bity tamtejszych utworów są bardzo często oparte na podobnych do dubstepu. Muzyka z roku na rok coraz bardziej się rozwija i na pewno będzie nas wiele razy zadziwiać.

Płyty Smolasty znajdziesz tutaj