Rogal ddl

Rogal ddl jest jednym z najbardziej znanych raperów ulicznych i hip-hopowych. Jest on także wyznacznikiem stylu dla wielu młodych osób, które chętnie korzystają z podobnej odzieży.

Rogal ddl

Marką odzieżową promującą styl Rogala ddl jest głównie Ciemna strefa. Odzież ma wysoką jakość, a ubrania bardzo dobrze odzwierciedlają styl raperski. Rogal ddl to jeden z członków Ciemnej strefy.

Odzież

Ciemna strefa oferuje odzież dla kobiet i mężczyzn. Ciekawy styl od razu rzuca się w oczy, a dobra jakość zachęca do zakupu. Znajdziemy tu ciekawe projekty ubrań i dopasowaną kolorystykę, które nawiązują do kultury ulicznej. Odzież streetwear łączy świeżość z nowoczesnością, dlatego jest bardzo popularna, zwłaszcza wśród młodych osób. To doskonały sposób na wygodę i ciekawy styl.

Styl uliczny

W stylu ulicznych królują fasony oversize, jeansy i czapki z daszkiem. Mile widziane są także stylowe zegarki i odpowiednie obuwie. Miłośnicy tego stylu stawiają na koszule w kratę, szerokie bluzy i luźne swetry. Dodatkowo uwielbiają tenisówki i adidasy, a także trapery i trampki. Mężczyźnie często sięgają po spodnie rurki z niskim stanem i szerokie bluzy, dobierając oryginalną kolorystykę. Z jednej strony moda uliczna cechuje się ponadczasowością, z drugiej wygodą i luzem.

Odzież jest często odzwierciedleniem naszego stylu i charakteru. Coraz więcej osób ceni styl uliczny i raperski, który pasuje praktycznie do każdego. Ponadto, zapewnia komfort i łączenia ubrań w nietypowy sposób. To wolność w każdym tego słowa znaczeniu.