Step Records – pełna magia stepu

Interesujesz się muzyką step i nie wiesz, gdzie zaopatrywać się w najnowsze kawałki czy też skąd wziąć naprawdę fajne ciuchy? Otóż wówczas sklep Step Records będzie właśnie dla Ciebie.

Asortyment Step Records

Jak przedstawia się asortyment tej firmy? Otóż mamy tutaj przede wszystkim krążki różnych znanych i bardziej niszowych wykonawców tej muzyki. Co więcej znajdą się tu płyty winylowe, preordery, artyści zagraniczni i generalnie trzon muzyki step zebrany w jednym miejscu.

Step Records – znakomite ubrania

Jednak Step Records to nie tylko i wyłącznie muzyka, lecz także, a może przede wszystkim wyśmienite ciuchy. Co ciekawe niektóre z nich są nawet projektowane przez niektóre gwiazdy stepu a inne zaś nawiązują do ich pracy. Jak dokładniej wyglądają te ubrania? Przede wszystkim będą to ..

  • bluzy – różnego rodzaju, niemniej jednak wszystkie łączy obecność kaptura oraz to, że są całkiem sporo luźne. Ponadto mają dość żywe barwy i często różne motywy muzyki step
  • t-shirty – tu generalnie warto podkreślić, że są bluzeczki oraz bluzy zarówno damskie jak i męskie. Oczywiście wszystkie posiadają mniej lub więcej motywów związanych z muzyką step i są luźne!
  • akcesoria – to jest jeden z największych działów tego sklepu. Znajduje się tu wszystko, czego fan tej muzyki potrzebuje. Grafitti, portfele, chustki, czapki – ogromna różnorodność gwarantuje znalezienie każdemu jego własnego, najlepszego dla niego gadżetu.

Podsumowując – zdecydowanie warto tam zajrzeć i przekonać się na własne oczy!