Wygoda i swoboda nade wszystko

Każdy z nas na co dzień lubi ubierać się tak, aby czuć się swobodnie, a jednocześnie przykuwać nieco uwagę innych i prezentować się jak najlepiej. Na co w takim razie warto postawić w tym sezonie?

Prosto, ale z dbałością o szczegóły

Warto zaczerpnąć sporo ze stylu miejskiego, który obecnie święci triumfy i jest bardzo widoczny na ulicach, zresztą nie tylko wśród młodzieży, ale także tych starszych. W końcu każdy ma prawo czuć się dobrze w swoich ciuchach i cieszyć się ze swobody. Tak więc najprościej mówiąc, warto postawić na wygodne bluzy, niekoniecznie z przesadną ilością ozdób, im bardziej prosto, tym lepiej. Tym bardziej, że proste formy zwykle pasują każdemu i nie trzeba zastanawiać się nad tym, co nam do czego pasuje. W każdej szafie powinny znaleźć się też spodnie joggery, kurtka bomberka, a także takie akcesoria, jak nerka czy odpowiedni pasek. Bez tego żadna stylizacja nie będzie pełna.

To, w czym jest ci najwygodniej

Prosty styl nieodmiennie kojarzy się ze sportowym lookiem, ale dzisiaj spokojnie już możemy znaleźć takie rozwiązania, w których to właśnie sportowy styl miesza się z elegancją. Dzięki temu taką odzież można zakładać nie tylko na co dzień, ale również na jakieś wyjątkowe okazje czy do pracy. Miejski styl to przecież również koszule, a także spódnice czy sukienki, wiec każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Każdy, kto ceni sobie wygodę powinien przede wszystkim słuchać samego siebie i ubierać to, w czym czuje się najlepiej bo o tym tez chodzi w stylu streetwear.