Moda młodzieżowa

W dzisiejszych czasach młodzież jest bardzo podzielona jeśli chodzi o ubiór czy muzykę. To jakiej młody człowiek słucha muzyki w dużej mierze ma wpływ na to jak wygląda. Wśród młodych najbardziej popularnym gatunkiem muzycznym jest rap.

Skateshop

Młodzież, która chodzi na koncerty polskich raperów chce się do nich upodobnić. W skateshopie bez problemu znajdą odzież, która jest popularna dla ich subkultury. Są to najczęściej szerokie spodnie, bluzy z kapturem i czapki. Moda cały czas ewoluuje i się zmienia.

 

Spotkania młodzieżowe

W obecnych czasach ludzie zwłaszcza młodzi dużą cześć życia spędzają w internecie. Tam porozumiewają się ze znajomymi. Gry komputerowe pochłaniają również mnóstwo czasu. Są jednak młodzi, którzy mają pasje związane z aktywnością ruchową. W dużych miastach zostały pobudowane skateparki. Tam młodzi mogą pojeździć na desce albo rolkach. Towarzyszy im oczywiście muzyka hip-hopowa. Niektórzy próbują również ewolucji z wykorzystaniem rampy. Jest to trudne i wymaga lat treningów. Dochodzi również do wielu wypadków dlatego trzeba pamiętać o ochraniaczach. Młodzi, którym bardzo spodobają się takie ewolucje mogą pomyśleć o karierze zawodowej. Zawody deskorolkowe są popularne na całym świecie przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. Powstały również popularne gry o tej tematyce, które zyskały olbrzymią popularność. Cała subkultura skatów jest bardzo liczna. W szkole zawsze są w przewadze. Pojawiają się jeszcze dresy i miłośnicy muzyki rockowej, ale skatów jest najwięcej.